Mağaza Açma Şartları

Vitrinsepeti.com'da Her Gerçek veya Tüzel kişi Mağaza açabilir ücretsiz olarak ilan verebilir.

Mağaza Açılması ile ilgili Bilgiler aşağıdadır.

1. Emlak, Vasıta, İkinci El ve Sıfır Alışveriş Ürünleri ve Hayvanlar Alemi Kategorilerinden Size uygun olanı seçerek Mağazanızı açabilirsiniz.

2. Vitrinsepeti.com'da her ay Mağaza ücreti ödeme sistemi kesinlikle yoktur. Ödediğiniz Mağaza ücreti 1 Yıllıktır. Tek sefer ödeme yapar ve Özgürce ilan vermeye başlayabilirsiniz.

3. Mağaza ücretleri Güvenli İYZİCO  sistemi üzerinden Kredi/Banka Kartları üzerinden yada İlgili hesaba Havale/Eft sistemiyle ödenir. Mağaza ücretini ödedikten sonra  ödeme bildiriminize müteakip 2 saat içerisinde Mağazanız Aktif hale gelir.

4. Üye, Mağaza ücretlerinin geri ödenmesini talep edemez. Açılan Mağaza 1 yıl süre ile Aktif olacaktır. Mağaza Kategori değişimi yapılmamaktadır. Bir üst mağaza paketine geçmek isterseniz iletişime geçiniz.

5. Mağaza bünyesinde ilan verme kurallarına Aykırı ve Yasaklı Ürünler listesine dahil olan ürünlere ait olan ilanlar silinecektir.

6. Üyeliğiniz ve ilan verme ile ilgili olarak 7/24 yanınızdayız. iletişim formundan yada 0 850 302 4 801 numaralı ücretsiz destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Buradan Ücretsiz üye olarak Kurumsal Üyelik oluşturabilir, Mağaza açabilir seçtiğiniz mağaza paketlerinden birini kullanarak sınırsız ve ücretsiz ilan verebilirsiniz.